Проблисковий маячок RD-209, світлодіодна мигалка на дах авто.
Стаціонарне кріплення (болт,саморіз), потужний магніт і присоска, для тимчасової установки. Призначений для кріплення на дах транспортних засобів.
Роз'єм - фішка в прикурювач.
Напруга 10-30 В.
Потужність 36 Вт.
Колір ковпака помаранчевий
Тип кріплення присоска, магнітне або стаціонарне (болт, саморіз) на дах авто.
Джерело світла 12 LED 3W Cree (12 світлодіодів).
Кількість режимів світіння 3.
Тип світлодіода LED 3W Cree.
Розмір, мм В х Ш 57 х 150. Довжина дрота 2,5м.
Вага:0,43 кг
Виробництво RD Китай.
Стаціонарне кріплення (болт,саморіз), потужний магніт і присоска, для тимчасової установки. Призначений для кріплення на дах транспортних засобів.
Роз'єм - фішка в прикурювач.
Напруга 10-30 В.
Потужність 36 Вт.
Колір ковпака помаранчевий
Тип кріплення присоска, магнітне або стаціонарне (болт, саморіз) на дах авто.
Джерело світла 12 LED 3W Cree (12 світлодіодів).
Кількість режимів світіння 3.
Тип світлодіода LED 3W Cree.
Розмір, мм В х Ш 57 х 150. Довжина дрота 2,5м.
Вага:0,43 кг
Виробництво RD Китай.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RD-Tex |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Проблисковий маячок |
| Колір ковпака | Помаранчевий |
| Джерело світла | Діоди |
| Колір діодів | Білий |
| Кількість діодів | 12 шт. |
| Кріплення | Магнітне |
| Живлення | Мережа 24В |
| Напруга | 30 В |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 57 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴











