Стробоскопи на лобове скло білий ,Viper S2 (Federal signal). проблисковий маячок 12 В /48 Вт. 22 см. стробоскопи на лобове скло
16 світлодіодів по 3 Вата , Розмір : Д220*Ш70(140)* В40(60) мм .
стробоскопи на лобове скло
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Federal Signal |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Проблисковий маячок |
| Джерело світла | Діоди |
| Кількість діодів | 16 шт. |
| Живлення | Мережа 12В |
| Напруга | 12 В |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кріплення | Присоски |
| Колір ковпака | Білий |
| Колір діодів | Червоний і синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴











